Welcome!Ak sa chcete registrovať zadavajte DLHŠIE heslá!!!!!

You are not connected. Please login or register

Co je to ban na Xbox live

Goto down  Správa [Strana 1 z 1]

1 Co je to ban na Xbox live za So november 21, 2009 10:08 pm

Česko Slovenský popis!Prvá veta česka,druhá slovenská !

Ban na xbox live znamena ze:1.Nemate pristup k sluzbe xbox live
2.Nemozete inastalovat hry na HDD
3.Strata zaruky(tu ste stratili uz pri flashu konzoly)
Tento topic pisem koli 3.vlne banu.Vela ludi dotalo ban ale neodporuca sa ist s flashnutou konzolou na xbox live.

-je par sposobov ako sa pripojit:1.Kupit si novy Xbox 360
2.skusit leafnetworks(plati aj v pripade ked si nechcete kupovat gold)

Leafnetworks

O čo sa jedna?
Jde o to že spoust a lidí dostalo v poslední době Bann na live což znemožnuje hraní multiplayeru na oficiálním XBOX live. Ide o to že spoust a ľudí dostalo v poslednej dobe Bann na live čo znemožnuje hranie multiplayeru na oficiálnom XBOX live. Proto pár lidí přišlo z nápadem jak pokračovat v hraní multiplayeru. Můžou se knám přidat i nebannutí hráči kteří nemají zájem a hlavně chut platit live. Preto pár ľudí prišlo z nápadom ako pokračovať v hraní multiplayeru. Môžu sa knám pridať aj nebannutí hráči ktorí nemajú záujem a hlavne chut platiť live.

Jak to funguje? Ako to funguje?
Funguje to tak že si na těchto stránkách
kód:
http://www.leafnetworks.net/
stáhnete program který tohle hraní umožnuje. Funguje to tak že si na týchto stránkach
kód:
stiahnete program ktorý tohle hranie umožnuje. Né všechny hry a mody ve hrách se dají přes tenhle program hrát . Né všetky hry a mody v hrách sa dajú cez tento program hrať. Budem se snažit vytvořit seznam her a možností ve hrách které by se dali přes tenhle program hrát. Budem sa snažiť vytvoriť zoznam hier a možností v hrách ktoré by sa dali cez tento program hrať.

Postup Postup
Stáhnete te program z
kód:
Stiahnete te program z
kód:
Následně ho nainstalujete na svuj počítač. Následne ho nainštalujete na svoj počítač.
Přihlasíte se pod svým ID a heslem které jste si předtím vytvořilil na jejich stránkách. Prihlásite sa pod svojim ID a heslom ktoré ste si predtým vytvořilil na ich stránkach.
Počítač musí byt ve stejné síti jako xbxo tzn zapojene všechno v jednom routru wifi atd. Kabel je samozřejmně lepší jelikož k tomu aby jste mohli hrát musíte mit ping(odezva) menší než 30ms Počítač musia byt v rovnakej sieti ako xbxo tzn zapojene všetko v jednom routru wifi atď Kábel je samozřejmně lepší lebo na to aby ste mohli hrať musíte mit ping (odozva) menej ako 30ms

1.Přidáte si nějaký lidi. 1.Přidáte si nejaký ľudí.
2.Dáte Share 2.da Share
3.V Select Network vyberete postupně všechny sítě co tam máte au všech kliknete na: Private Network -- Permissions a tam zaškrtnete všechny ve všech sítích. 3.V Select Network vyberiete postupne všetky siete čo tam máte au všetkých kliknete na: Private Network - Permissions a tam zaškrtnete všetky vo všetkých sieťach.
4.V té svojí hlavní (já ji mám jako My Friends) - dáte i Game Server -- Permissions a zase všechny zaškrtnout. 4.V tej svojou hlavnou (ja ju mám ako My Friends) - dáte aj Game Server - Permissions a zase všetky zaškrtnúť.
5.Teď stačí aby někdo založil (hlavně ten druhý člověk tohle vše musí udělat TAKÉ !!!), a když rozkliknete na jeho jméno(nebo on na vaše), tak se vám tam objeví 3 věci: Connect to computer / Connect to game server / View shared files - nás zajímá jen to Connect to game server 5.Teď stačí aby niekto založil (hlavne ten druhý človek toto všetko musí urobiť TAKÉ !!!), a keď rozkliknete na jeho meno (alebo on na vaše), tak sa vám tam objaví 3 veci: Connect to computer / Connect to game server / View shared files - nás zaujíma len to Connect to game server
6. 6. Když tedy někdo založí, mělo by se to Connect to game server změnit na Disconnect from game server (a na to neklikejte) a nebo je možné že to nebude zašedlé a bude tam normálně Connect to game server - poté na to klikněte. Keď teda niekto založí, malo by sa to Connect to game server zmeniť na Disconnect from game server (a na to neklikajte) a alebo je možné že to nebude zašednuté a bude tam normálne Connect to game server - potom na to kliknite.
7. 7. Pokud se s tímto nic neděje, je třeba nastavit port. Ak sa s týmto nič nedeje, je potrebné nastaviť port. To uděláte tak, že se odlogujete z Leafu, teď v té horní liště kliknete na File - Options To urobíte tak, že sa odlogujete z Leaf, teraz v tej hornej lište kliknete na File - Options
8.Objeví se vám tabulka, kliknete na Connection Settings. 8.Objeví sa vám tabuľka, kliknite na Connection Settings. Dále na Enable port forwarding a do tabulky Port musíte napsat nějaký port (Na of. stránce leafu je něco o tom, že to musí být stejný jako používá router, ke kterému je připojený Xbox a vaše PC, ale já tam mám 80 ale port jsem napsal 8080 - tak to můžete taky zkusit (( Nezaručuji že vám to při tomto stejném portu půjde !!!)) ) Ďalej na Enable port forwarding a do tabuľky Port musíte napísať nejaký port (Na of. Stránke leaf je niečo o tom, že to musí byť rovnaký ako používa router, ku ktorému je pripojený Xbox a vaše PC, ale já tam mám 80 ale port som napsal 8080 - tak to můžete taky zkusit (( Nezaručuji že vám to při tomto stejném portu půjde !!!)) )
9. 9. To samé musí udělat samozřejmě i váš kamarád (je jedno jestli se připojuje nebo jestli zakládá) To isté musia urobiť samozrejme aj váš kamarát (je jedno či je pripojený alebo či zakladá)
10. 10. Teď by vám to mělo fungovat (aspoň mě to podle tohoto funguje). Teraz by vám to malo fungovať (aspoň mě to podľa tohto funguje).
Jestli ne, můžete se ptát. Ak nie, môžete sa pýtať.

postup připojení: postup pripojenia:
Pripojeni Xbox do Routeru, PC s routerem. Pripojeni Xbox do Routeru, PC s routerom.
- Pokud mate notebook nebo stolni PC s wifi a na tom poustite Leaf tak to nedelejte. - Ak mate notebook alebo stolni PC s wifi a na tom púšťate Leaf tak to nedelejte. Propojte proste PC s routerem KABELEM . Prepojte proste PC s routerom KÁBLOM.
- Samozřejmostí je vypnutý Firewall. - Samozrejmosťou je vypnutý Firewall. (Hlavně ti co si ho neumí nastavit) (Hlavne ti co si ho nevie nastaviť)
- I Avast antivirus je firewall pozor na to. - I Avast antivirus je firewall pozor na to.
- Kdyz uz mate zaply Leaf odpojte se z UPLNE VSECH siti to znamena klikneme si na napr. My Friends a dam disconnect pak si kliknu na Lofas's Friends a dam si disconnect. - Kdyz uz mate zaply Leaf odpojte sa z UPLNE VSECH siti to znamena klikneme si na napr My Friends a dam disconnect potom si kliknem na lofas's Friends a dam si disconnect. Aby jste to nemuseli pokazde takhle odpojovat tak si vzdy v te siti kliknete na Properties a tam si odsktnete to automaticke prihlasovani. Aby ste to nemuseli pokazde takhle odpájať tak si vzdy v te siti kliknete na Properties a tam si odsktnete to automaticke prihlasovani.
- Pockejte az jeden z Vasich spoluhraci zalozi sit a pozve Vas. - Pockejte az jeden z Vasich spoluhraci zalozi sit a pozve Vas. Je to jedina sit ve ktere bude pripojeni. Je to jedina sit vo ktere bude pripojeni.
- Dam priklad. - Dam priklad. Chceme hrat 4 lidi. Chceme hrat 4 ľudí. Vsichni vidi pouze jednoho stejneho cloveka (nemusi to byt ten kdo zalozil ten network). Vsichni vidi iba jedného stejneho cloveka (nemusi to byt ten kto zalozil ten network). Pokud ho vidi opravdu vsichni zaklada to ten clovek ktereho vidi vsichni. Ak ho vidi naozaj vsichni zaklada to ten clovek ktereho vidi vsichni.
- Pokud se vidi vsichni mezi sebou je to upne jedno kdo zaklada samozrejme. - Ak sa vidi vsichni medzi sebou je to upne jedno kto zaklada samozrejme.
- Tedka pozor. Vasi ikonku v Leafu musi ostatni uzivatele videt jako ZELENOU a vy dole musite mit ONLINE nééééé CONNECTED. - Tedka pozor. Vasi ikonku v Leaf musi ostatni uzivatele videt ako ZELENOU a vy dole musite mit ONLINE neeeee CONNECTED.
- Zakladatel networku musi v Share pro tuto sit povolit GAME SERVERY pro vsechny !! - Zakladateľ network musi v Share pre túto sit povoliť GAME SERVERY pro vsechny!!
- Ostatni v networku by si taky meli povolit vsechny v teto siti ale samozrejme povoli jen PC connection. - Ostatni v network by si taky meli povolit vsechny v teto siti ale samozrejme povoli len PC connection.
- Pokud vam to nefunguje v te jedne siti at to zkusi zalozit nekdo jiny nebo chvili se odpojujte a pripojujte do jedne site - Ak vam to nefunguje v te jedne siti at to zkusi zalozit nekdo jiny alebo chvili sa odpojujte a pripájajte do jedne site

Takže jestliže někdo říkal, že je třeba veřejná IP adresa pro toho kdo zakládá tak vám říkám že NE !!! Takže ak niekto hovoril, že je potrebné verejná IP adresa pre toho kto zakladá tak vám hovorím že NIE!!! Veřejná IP NENÍ NUTNÁ !!! Verejná IP NIE JE NUTNÁ!!!

DODATEK: Jakmile nainstalujete Leaf - NIC JINÉHO SE NA PC NEINSTALUJE !!! DODATOK: Akonáhle nainštalujete Leaf - NIC JINÉHO SA NA PC Neinstaluje!!! A na XBOX 360 TAKÉ NE !!! A na XBOX 360 TAKÉ NE!!! - pouze si tam musíte nastavit, abyste viděli svůj PC a mohli se na něj dostat. - Len si tam musíte nastaviť, aby ste videli svoj PC a mohli sa na neho dostať.
DODATEK2: Jinak celý ten postup výše se dělá na PC- na XBOXu se jen nastaví abyste byli spojení s PC v jedné síti. Doplnok 2: Jinak celý ten postup vyššie sa robí na PC-na XBOXu sa len nastaví aby ste boli spojení s PC v jednej sieti.

další DODATEK: Pokud se už na někoho připojujete, a napíše vám to Unable to join host (nebo tak nějak) - Zkuste hry Refreshnout /jako ty co tam jsou vyobrazené/ a zkusit se připojit ještě tak 2x - 5x... ďalšie DODATOK: Ak sa už na niekoho pripájate, a napíše vám to Unable to join host (alebo tak nejako) - Skúste hry Refreshnout / ako tie čo tam sú vyobrazené / a skúsiť sa pripojiť ešte tak 2x - 5x ...
Ne vždy vás to připojí na 1. Nie vždy vás to pripojí na 1. pokus !!! pokus!!!

A jeste jedna takova nevim mozna dost zasadni vec,vcera nam to vubec neslo,ja jsem ve svem Friends listu nemel vubec nikoho,jen jsem tam mel jako brtr friends list a tak.Proto jsem poslal i ja bratrovi zadost a pak mi tam skocil.Ale nevime presne esi to je ten duvod proc to vcera neslo a dnes,jo,Dale v tom Share jsem si vybral My friends a jak v Private network tak iv Game server v tom prmissions sem vsechny pratele zaskrtnul a dal done A jeste jedna takova nevim mozna dost zasadni vec, vcera nam to vubec neslo, ja jsem ve svem Friends listu nemel vubec nikoho, len som tam mel ako brtr friends list a tak.Proto som poslal aj ja bratovi ziadost a potom mi tam skocil. ale nevime presne esi to je ten duvod proc to vcera neslo a dnes, jo, Dale v tom Share som si vybral My friends a tak v Private network tak iv Game server v tom prmissions sem vsechny pratele zaškrtnul a dal done

1. 1. pokud nastanou problémy můžete zkusit ještě tohle ak nastanú problémy môžete skúsiť ešte tohle
2. 2. Vypni si firewall - ÚPLNĚ Vypni si firewall - ÚPLNĚ
3. 3. Jestli v síťi (na routeru) máš nastavené DHCP, tak v Xboxu v Connection settings a tam jak se nastavuje IP atp, dej Automatic (nebo nějak tak). Jestli v sieti (na routeru) máš nastavené DHCP, tak v Xboxu v Connection settings a tam ako sa nastavuje IP atp, dej Automatic (alebo nejako tak).
Pokud na routeru nemáš DHCP, nastav to nějak ručně. Ak na routeru nemáš DHCP, nastav to nejako ručne.
4. 4. Pokud tě to teď spojilo s PC - V Leafu si musíš všechny povolit (vše v mém návodu str.9) av Options tam nastavit porty stejný jako na routeru (já tam teda mám nějaký jiný a jde mi to Ak ťa to teraz spojilo s PC - V Leaf si musíš všetky povoliť (všetko v mojom návode str.9) av Options tam nastavit porty rovnaký ako na routeru

- ale ty porty jsou DOLEŽITÉ !!! - Ale tie porty sú dôležité!!!
- bez těch nastavených portů to právě vyhazuje nonstop chybu - Unable to join to host (nebo tak nějak) jak psal někdo výše - Bez tých nastavených portov to práve vyhadzuje nonstop chybu - Unable to join to host (alebo tak nejako) ako písal niekto vyššie

- Vše toto mám odzkoušené, hráli jsme asi v 5 lidech, v pohodě bez lagů (jen se mi občas stane, že se sekne Leaf) - Všetko toto mám odskúšané, hrali sme asi v 5 ľuďoch, v pohode bez lagu (len sa mi občas stane, že sa sekne Leaf)

Seznam podporovaných her Zoznam podporovaných hier
kód:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...tem_Link_games http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...tem_Link_games

Dopredu prepacte za pravopisne chyby

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore  Správa [Strana 1 z 1]

Povolenie tohoto fóra: