Welcome!Ak sa chcete registrovať zadavajte DLHŠIE heslá!!!!!

You are not connected. Please login or register

Reklamácia

Goto down  Správa [Strana 1 z 1]

1 Reklamácia za Št august 13, 2009 12:27 pm

Oficiálna podpora pre xbox 360 na slovensku neni (aspoń zatiaľ nie) teda len v Českej Republike.

https://service.xbox.com/servicehome.aspx?mkt=sk-sk&lc=1051

Na tejto stránke sa prihlásite pod svoj (herný profil) a potom si zakliknete položku registrovať nové zariadenie.
Pod touto registráciou je vaše sériové číslo konzole(ktoré nájdete na zadnej strane xka) a vaše trvalé bydlisko.

Po správnom vyplnení zaklikneme na: Xbox360 Hardware (SN: bla bla bla bla) čo je tvoja konzola.
Skontroluješ si možnosť záruka...
Keď všetko sedí môžeš si vyžiadať opravu.Vyplníš formulár a na konci popíšeš danú chybu (mne tento formulár bohužiaľ nešiel nebralo my moju adresu v tom prípade vám ukáže číslo centra v ČESKEJ REPUBLIKE na ktoré máte zavolať a formulár vybaviť telefonicky) okrem toho na začiatku musíte súhlasiť z nahrávaním hovoru.A možno sa vás ešte opýtajú,že akú hru ste naposledy hrali...

Takže moja skúsenosť:
Zatvárajú o piatej ako sa my raz stalo preto ma prerušilo.Keď už je všetko dohodnuté s operátorom,odkáže vám aby ste zabalili len čistý xbox bez žiadneho príslušenstva (inak oň prídete) do nejakej krabice...vaše kontaktné údaje majú takže nič na krabicu nepíšte nech ostane čistá.

.
POZOR!!! dajte si pozor aby záručná nálepka bola dobrá a správne nalepená.

Do 3 dní si po xko príde kuriér z UPS (mne prišiel už na druhý deň),celé toto hradí Microsoft takže za nič neplatíte.

Xbox putuje do Nemecka môjmu to trvalo 3 dni (len pre info dôvod opravy mechanika je že,nečítala žiadne média,lebo bol zle urobený flash,kluč bol omylom vymazaný z mechaniky a nemal som ho nikde zalohovaný) v mojom prípade bolo xko v Nemecku jeden deň (na stranke xbox.com,kde ste podávali žiadosť o reklamáciu sa vám zobrazuje pribežný stav) a potom 3 dni kým my ho kurier doručil naspať (v centre vám to pekne zabalia).
Takže v mojom prípade my xko vyreklamovali.V papieroch bolo písané,že vymenili matičnú dosku a mechaniku za lite on.

Takže opakujem,na xku musí byť hlavne správne daná záručná nálepka a sériové číslo vzadu.Inak by nemal byť problém.Veľa šťastia.

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore  Správa [Strana 1 z 1]

Povolenie tohoto fóra: